Interiér

INTERIÉROVÝ DESIGN - DESIGN VNITŘNÍCH PROSTOR

Každý návrh je originál. Máme zkušenosti s řešením soukromých i komerčních prostor od konzultací designera až po dodání interiéru na klíč. Individuální přístup a pochopení představ klienta je pro nás inspirací kreativního návrhu. S vášní vytváříme jak osobitý styl, tak i každý detail na základě našich praktických zkušeností. Máme rádi chytrá řešení, upřednostňujeme přírodní materiály a šetrné zacházení s energiemi. Dbáme na barevné a materiálové sladění interiéru, provázanost funkce a formy, vysokou kvalitu vybavení a příjemnou atmosféru bydlení. Naše interiéry vás nadchnou.

Vytváříme soukromé interiéry bytů a rodinných domů, veřejné a komerční prostory, orientační a informační systémy, tvoříme design vnitřních prostor developerských projektů od značky až po orientační značení a 3D vizualizace interiérů, spolupracujeme s architekty a developery.

jak postupovat

KONZULTACE

Na úvodní schůzce projdeme vaše představy a plány. Pokud si nejste jisti svou představou, vytvoříme ji společně. Probereme konkrétní situaci vašeho interiéru, následně rozsah a způsob spolupráce.

NÁVRH ŘEŠENÍ INTERIÉRU

Součástí návrhu je stylové řešení interiéru, definice sladění materiálů a barev, nabídka variant uspořádání interiérových zón a vybavení. Pro navrhovanou vizi budoucího interiéru znikne 3D vizualizace, která vám umožní si lépe představit nabízené řešení.

REALIZACE INTERIÉRU

Rozsah prací záleží na individuální potřebě každého klienta. Nabízíme komplexní služby pro konečnou realizaci interéru. Vytvoříme nákupní seznam vybavení pro detailní rozpočet, plán stavebních příprav, technické podklady pro dodavatele a harmonogram prací realizace. Pracujeme profesionálně a rychle.

Spolupráce probíhá na základě objednávky a smluvního ujednání.
Ceny za návrhy interiéru se stanovují na základě velikosti interiéru
a podle rozsahu realizačních služeb, vždy s ohledem na celkový rozpočet.

Jak postupovat